top of page
DSC_0836.jpg

+18

Bez vecāku atļaujas

+16

Ar vecāku atļauju

+12

Kopā ar vecākiem

Komandas distance

     

Par komandas distanci

Tieši komandas skrējiens ir sacensību viena no interesantākajām distancēm jo tieši šajā distancē emocijas sasniedz augstāko punktu. Komandas skrējienu iecienījuši uzņēmuma kolektīvi un skolas audzēkņi kuri vēlas sacensties vai gluži pretēji izbaudīt izcilu komandas saliedēšanas aktivitāti.

 Vai zināji ka tieši šī distance ir lieliskākais veids vecpuišiem vai jaunajām līgavām iesākt savu ballīti? Izvēlies savu neiedomākamāko tērpu un dodies distancē.  Mēs parūpēsimies lai spēcīgās komandas netraucētu lēnākajām komandām.

DSC_6728.jpg
DSC_7255.jpg
DSC_9434.jpg
DSC_0805.jpg

Tevi sagaida

Diplomi

Diplomus saņem katrs dalībnieks, kurš ierindojies TOP3 ieskaitē. Diploms ir apliecinājums dalībnieka rezultātam. 

Distance

Dalībniekiem ir sagatavota un nomarķēta šķēršļu skriešanas trase. Lielākoties distance tiek plānota vairākos apļos, lai dalībniekiem būtu vairāk iespēja satikties ar saviem atbalstītājiem sacensību centrā.

Rezultāti

Katram dalībniekam tiek piešķirts rokas čips, kas fiksē rezultātus. Katra dalībnieka rezultāts tiek ieskaitīts sezonas kopvērtējumā. Rezultāti tiek apkopoti sporta un komandas distancēs.

Loterija

Visi dalībnieki piedalās beigu loterijā, kur iespēja iegūt vērtīgas balvas.

Dzeršanas punkts

Dalībniekiem finišā tiek nodrošināts dzeramais ūdens. Karstuma periodā ir paredzēts arī dzeršanas punkts distancē. Ja distancē vēlies sev papildus dzeršanas punktus, par to jāparūpējās pašam

Balvas

Sacensībās balvas saņem visi pjedestāla dalībnieki, kā arī jebkuram iespēja iegūt balvu piedaloties beigu loterijā. Balvas mūsu sacensībās ir tikai simbolisks apbalvojums, tas nevar kalpot kā sportista pašmērķis

Fotogrāfs

Dalībnieki tiek iemūžināti ar mūsu lielisko sadarbības fotogrāfu palīdzību un atsevišķos gadījumos arī video meistariem.

Citas disciplīnas

DSC_9805.jpg

Sporta distance

Sporta distance ir populārākā un plašākā distance kura vienu mūsu šķēršļu skrējējus.

DSC_9335.jpg

Iesācēju distance

Iesācēju distance ir labs sākums lai izmēģinātu spēkus šķēršļu skriešanā

DSC_0866_edited.jpg

Komandas

Koamandas skrējienu uzskatm par karalisko un interesantāko skrējienu

bottom of page