Patria City Run organizātoru komanda

Par brīvprātīgajiem

   Kas ir pirmais, ko redz cilvēks ierodoties sacensību vietā? Tas ir trases iekārtojums, marķējums un citas lietas, kuras piesaista uzmanību. Taču kā tas tiek panākts? Katrs, kurš kaut reizi dzīvē ir piedalījies sacensību organizēšanā zina, cik katrs solis, lieta vai situācija prasa resursus, ieguldīto laiku, darbaspēku un enerģiju. 

   Lai veiksmīgi aizvadītu sacensības, ir nepieciešama ļoti daudzu un dažādu cilvēku grupu iesaiste, lai sacensību organizācija tiktu uzskatīta par izdevušos. Mēs, PATRIA RACE kolektīvs,  ļoti augstu vērtējam visus brivprātīgos cilvēkus, kuri ieguldot savu brīvo laiku, sniedz smaidu un gandarījuma sajūtu sportistiem un viņu atbalstītājiem sacensību norises dienā.

   Šķēršļu skriešanas sportam ši palīdzība ir ļoti aktuāla, jo brīvprātīgo iesaiste sākas vismaz nedēļu pirms sacensībām, kad tiek būvēti šķēršļi, marķēta trase. Tā ir arī sacensību norises diena- tiesneši pie šķēršļiem, reģistratūra, viņi visi strādā sportistu labā. Bet ar to nekas nav beidzies- kurš novāc marķēto trasi, izstaigā to un savāc atkritumus, demontē šķēršļus? Arī to visu dara brīvprātīgie!

   Šo divu gadu laikā mums ir izveidojusies īpaša saikne ar mūsu brīvprātīgajiem, bez kuriem šo sacensību nebūtu.. Mums ir īpašie un uzticamie Historical Run aktieri, reģistrācijas dāmas un stingrie tiesneši. Taču ar to ir par maz, lai mēs vēl kvalitatīvāk attīstītu sacensību norises vietu un programmu.

   Lai sacensībām piesaistītu palīgus, no mūsu puses ir izveidoti zināmi noteikumi un nosacījumi, lai motivētu brivpātīgos atgriezties un palīdzētu mums arī turpmāk.

Nepieciešamās pozīcijas

Šķēršļu būvnieki

Apraksts- Brīvprātīgie, kuri palīdz konstrukciju uzstādīšanā un demontāžā. Lielākais darbu apjoms ir aptuveni trīs dienas pirms sacensībām un divas dienas pēc sacensību noslēguma. Šajos datumos brīvprātīgi var pieteikties uz katru dienu atsevišķi.

Pateicībā- Katrs brīvprātīgais tiek nodrošināts ar pusdienām. Katram no darbiniekiem ir iespēja par katru nostrādāto dienu saņemt brīvbiļeti uz kādām no mūsu nākamajām sacensībām. Šo nopelnīto brīvbiļeti brīvprātīgais drīkst uzdāvināt, atdot pēc saviem ieskatiem, par to informējot organizatorus. Sacensību organizātori patur iespēju papildus motivēt aktīvākos palīgus. Ja sacensības notiek tālāk no Rīgas, tad Patria Race var nodrošināt naktsmītnes.

Daudzums- Trases būvēšanas laikā katru dienu nepieciešami vidēji 8-12 brīvprātīgie.

Tiesneši

Apraksts- Brīvprātīgie, kuri sacensību dienā ir galvenie tiesneši pie sarežģītākajiem šķēršļiem. No tiesnešu atdeves un profesionalitātes ir atkarīgas cilvēku emocijas sacensību noslēgumā. Katram tiesnesim jāpārzina šķēršļa veikšanas tehnika, jāseko līdzi FAIR PLAY (godīgas spēles princips no dalībnieku puses), lai nenotiktu blēdīšanās sacensību dalībnieku starpā, kā arī jāsniedz padomi dalībniekiem neskaidrās situācijās.

Pateicībā- Katrs brīvprātīgais tiek nodrošināts ar pusdienām. Katram no darbiniekiem ir iespēja par katru nostrādāto dienu saņemt brīvbiļeti uz sacensībām. Šo nopelnīto brīvbiļeti brīvprātīgais drīkst uzdāvināt, atdot par to informējot organizātorus. Mēs sacensību organizātori paturam iespēju papildi motivēt aktīvākos palīgus. Ja sacensības notiek tālāk no Rīgas tad Patria Race nodrošina nakts mītnes.

Daudzums- Sacensību laikā nepieciešami vidēji 10-15 tiesneši.

PAR MUMS

Patria Race ir OCR (šķēršļu skriešanas sacensību) seriāls. Mūsu sacensībās katrs posms ir citādāks, tos vieno šķēršļi, kas ir pielāgoti katrām sacensībām. Katra posma laikā tiek noteikti gan spēcīgākie sportisti, gan aktīvākie darba kolektīvi.

JAUTĀ MUMS

Nosūtīts

SEKO

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram