Patria City Run

DSC_6913_edited.jpg

Patria City

Run

Šķēršlu skrējiens ar pilsētvides piedzīvojumiem

Vieta procesā

Laiks un datums tiks precizēts

Par Patria City Run

Patria City Run ir viens no Patria Race šķēršļu skriešanas posmiem, kurš notiek urbānā vidē, iekļaujot pilsētvides vēsturisko ainavu, parkus, skvērus un piepilsētas meža masīvus, ezerus un upes. Distancē tiks iekļauti gan dabīgie pilsētvidei rakstrīgie šķēršļi (kalni, upes, tilti, caurtekas un citi urbānie elementi), gan arī mākslīgi izveidotie šķēršļi (metāla konstrukcijas, koka sienas, sastatnes u.c.).
City Run distances segums ir mainīgs, taču saglabājot pilsētvides īpašības (bruģis, asfalts, grants ceļi, pilsētas takas), izskrienot ārpus pilsētas robežām segums var mainīties uz lauku ceļiem, meža takām, seklām ūdens tilpnēm.
Patria City Run mēŗķis ir veicināt aktīvu dzīves veidu, piedaloties mūsu sacensībās, kā arī noteikt Patria Race spēcīgākos atlētus, entuziastus un jauniešus pilsētvidē.

Reģistrētie dalībnieki

Sacensību

kartes

Reģistrētās

komandas

Apkalpojošais

personāls

Sacensību

programma

Sacensību

rezultāti

PAR MUMS

JAUTĀ MUMS

Patria Race ir OCR (šķēršļu skriešanas sacensību) seriāls. Mūsu sacensībās katrs posms ir citādāks, tos vieno šķēršļi, kas ir pielāgoti katrām sacensībām. Katra posma laikā tiek noteikti gan spēcīgākie sportisti, gan aktīvākie darba kolektīvi.

SEKO

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram