STARTA LAIKI

Patria Race Ozolnieki 27.08.2022

Saraksts

Nr.p.k.  Vārds Uzvārds                 Grupa     Starta laiks

1    Andis Sakne                         M    13:00:00
2    Timurs Čerkovskis                M    13:00:00
3    Aleksejs Ivaškins                  M    13:00:00
4    Aigars Ozolkāja                    M    13:00:00
5    Mihails Juhņevičs                 M    13:05:00
6    Jānis Zalaks                         M    13:05:00
7    Kurts Melnis                         M    13:05:00
8    Arno Polītis                           M    13:05:00
9    Edgars Dude                        M    13:10:00
10    Andis Arums                       M    13:10:00
11    Andris Bāliņš                      M    13:10:00
12    Aleksandras Ivanauskas    M    13:10:00
13    Dmitri Beljakov                  M     13:15:00
14    Spodris Maļinausks           M     13:15:00
15    Nils Ozols                          M     13:15:00
16    Donatas Ivanauskas          M     13:15:00
17    Elviss Tirzītis                     M      13:20:00
18    Pēteris Russkis                 M     13:20:00
19    Norbertas Bendikas          M      13:20:00
20    Mantas Šedys                   M     13:20:00
21    Antanas Gembutas           M     13:25:00
22    Muntis Rubiks                   M     13:25:00
23    Deniss Macevičs               M     13:25:00
24    Viesturs Ķudis                   M     13:25:00
25    Mareks Jastrebovs            M     13:30:00
26    Māris Reiniks                    M     13:30:00
27    Sandis Dorbe                    M     13:30:00
28    Ainārs Andžāns                 M     13:30:00
29    Edgars Kiršs                     M     13:35:00
30    Andris Bernatovičs            M     13:35:00
31    Andrejs Golubčikovs         M     13:35:00
32    Olegs Radigins                 M     13:35:00
33    Kristīne Roga                   W     13:40:00
34    Marta Jansona                 W     13:40:00
35    Liene Allere                      W     13:40:00
36    Kristīne Vāvere                W     13:40:00
37    Linda Štēra                      W      13:45:00
38    Diāna Rudzīte                  W     13:45:00
39    Monika Tirzīte                  W     13:45:00
40    Vacant                             W     13:45:00
42    Krista Sudāre                  W      13:50:00
43    Lauma Štikāne                W      13:50:00
44    Vacant                             W      13:50:00
45    Vacant                             W      13:50:00
46    Rekunenko OCR          Team    14:00:00
47    Patria 6X6                    Team    14:00:00
48    Mani piespieda!            Team    14:05:00
49    WWA                            Team    14:05:00