top of page

Sieviešu kopvērtējums

Kopvērtējuma ieskaitē piedalās visi dalībnieki sieviešu un vīriešu kategorijā, kuri irpiedalījušies kādā no sacensību posmiem. Kopvērtējumā vērtē 4 labākos rezultātus no 5 sezonas posmiem. Kopvērtējumā uzvar tas dalībnieks (-ce), kam sezonas laikā ir sakrāti visvairāk punkti. Vienādu punktu gadījumā, augstāku vietu ieņem tas dalībnieks, kas ir ieņēmis augstāku vietu sezonas noslēdzošajā posmā.

Kopvērtējuma līdere

Liene

ALLERE

ASK Patria OCR

Liene Allere jau vairākas sezonas ir viena no vadošajām Latvijas OCR atlētēm,  kura guvusi panākumus arī starptautiskajās sacensībās.  Šajā Patria Race sezonā Liene Allere spēja izcīnīt trīs uzvaras no četriem posmiem, kuros ņēma dalību

Liene ar savu enerģiju un līderes īpašībām spēj motivēt arī savus jaunos audzēkņus, kurus trenē šķēršļu skriešanā.

Kopvērtējumā skaita četrus no pieciem Patria Race posmiem.

Kopvērtējumā skaita četrus no pieciem Patria Race posmiem.

Četras lietas, kas jāzina par kopvērtējumu

Kopvērtējumā skaita četrus no pieciem Patria Race posmiem.

Katra posma uzvarētājs saņem 150 punktus

Otrā vieta 145 , trešā vieta 140 punktus.

Katra nākamā vieta par vienu punktu mazāk

DSC_0469_edited_edited.png

Sezonas kopvērtējums

Kopvērtējuma rezultāti pēc pieciem aizvadītajiem posmiem

Vieta

dalībnieks

komanda

Kopā

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

32

33

34

35

36

37

38

39

40

41

Diana Verikaitė 

Sandra Liutkė 

Kristīne Vāvere 

Eva Dorbe

Kerli Kuusk 

Jolanta Kozlova

Elīza Tūtere 

Liene Allere 

Lina Eidukonyte 

Kristīne Roga 

Signe Līne 

Marta Vaivare 

Egita Stahovska

Laura Lāce 

Sandra Mitkeviciene 

Jasmīne Ļisova 

Sanita Atslēga 

Žydrė Ambrozė 

Inese Krūmiņa

Elena Mikoviča

Eva Kauliņa 

Liga Avotina 

Margita Lagzdiņa 

Aušrinė Marija Juonytė

Lauma Štikāne 

Evita Jurēvica

Žanna Gridņova 

Līga Kaspare

Emma Guillet

Enija Pļaviņa

Vita Skuķe

Dea Benson 

Una Ellere

Liva Balode 

Madara Raubiška 

Maija Zeilāne

Rita Ieviņa 

Ülli Reimets 

Megija Nordena 

Beāte Ziediņa

Dina Borovska

Sportive locals 

OCR Baltic Warriors 

ASK Patria OCR 

KODO 

Copper Trainings 

Sportive Locals 

.

ASK Patria OCR 

OCR Vilnius 

ASK Patria OCR 

O.Kalpaka.v-sk 

.

.

.

OCR Gargždai 

O.Kalpaka.v-sk 

.

.

Jaunsardze 

.

Jaunsardze 

.

OCR Baltic warriors 

.

.

SK "runningcoach.lv" 

Jaunsardze 

Ādaži

Jaunsardze

.

Jaunsardze 

.

.

.

Jaunsardze 

Jaunsardze 

Jaunsardze 

Copper Trainings 

Jaunsardze 

Jaunsardze 

Ādaži

530

530

525

522

520

520

519

519

518

518

517

516

515

506

486

484

483

482

481

481

479

479

478

478

477

477

475

475

474

474

473

472

472

471

470

470

469

468

466

464

463

Jauniešu kopvērtējuma līderes

Kopvērtējuma rezultāti pēc pieciem aizvadītajiem posmiem

FotoManLV 2024 05 12 Patria Race Ozolnieki-566_edited.png

1st

Eva Dorbe

KODO 

DSC_7051_edited_edited.png

2nd

Signe Līne 

O.Kalpaka vdsk.

DSC_8588_edited_edited.png

3rd

Jasmīne Ļisova 

O.Kalpaka vdsk.

FotoManLV 2024 05 12 Patria Race Ozolnieki-86_edited_edited.png

4th

Elena Mikoviča 

Jaunsardze

DSC_7178_edited.png

5th

Lauma Štikāne 

-

S-1 kopvērtējuma līderes

Kopvērtējuma rezultāti pēc pieciem aizvadītajiem posmiem

384483234_2194712674051515_7909697753032235774_n_edited.png

1st

Laura Lāce 

-

_F1I2096_edited_edited_edited_edited.png

2nd

Eva Kauliņa 

Jaunsardze

436105741_436440212469672_1005471562138720197_n_edited.png

3rd

A. M. Juonytė

OCR Baltic warriors 

_F1I2096_edited_edited_edited_edited.png

4th

Emma Guillet

-

FotoManLV 2024 05 12 Patria Race Ozolnieki-168_edited.png

5th

Una Ellere

-

S-2 kopvērtējuma līderes

Kopvērtējuma rezultāti pēc pieciem aizvadītajiem posmiem

311115261_6138246659536721_5066982908507919359_n_edited_edited.png

1st

Diana Verikaitė  

Sportive locals 

DSC_5319_edited_edited.png

2nd

Elīza Tūtere 

-

_F1I2096_edited_edited_edited_edited.png

3rd

Līga Kaspare

-

_F1I2096_edited_edited_edited_edited.png

4th

Dea Benson 

-

_F1I2096_edited_edited_edited_edited.png

5th

Liva Balode 

-

S-3 kopvērtējuma līderes

Kopvērtējuma rezultāti pēc pieciem aizvadītajiem posmiem

DSC_7758_edited.png

1st

Sandra Liutkė 

OCR Baltic Warriors 

441072303_965564722239432_888995740964089523_n_edited.png

2nd

Marta Vaivare 

-

DSC_7131_edited.png

3rd

S. Mitkeviciene 

OCR Gargždai 

FotoManLV 2024 05 12 Patria Race Ozolnieki-89_edited_edited.png

4th

Sanita Atslēga 

-

_F1I2096_edited_edited_edited_edited.png

5th

Liga Avotina 

-

S-4 kopvērtējuma līderes

Kopvērtējuma rezultāti pēc pieciem aizvadītajiem posmiem

_F1I7898-Edit_edited.png

1st

Kristīne Vāvere 

ASK Patria OCR

DSC_8293_edited.png

2nd

Kerli Kuusk 

Copper Trainings 

FotoManLV 2024 05 12 Patria Race Ozolnieki-552_edited.png

3rd

Jolanta Kozlova

Sportive Locals 

_F1I2578_edited.png

4th

Liene Allere 

ASK Patria OCR

DSC_3826_edited.png

5th

Lina Eidukonyte 

OCR Vilnius 

S-5 kopvērtējuma līderes

Kopvērtējuma rezultāti pēc pieciem aizvadītajiem posmiem

_F1I2096_edited_edited_edited_edited.png

1st

Inese Krūmiņa

-

FotoManLV 2024 05 12 Patria Race Ozolnieki-554_edited.png

2nd

Margita Lagzdiņa 

-

_F1I2096_edited_edited_edited_edited.png

3rd

Ülli Reimets 

Copper Trainings 

bottom of page