top of page

Vīriešu kopvērtējums

Kopvērtējuma ieskaitē piedalās visi dalībnieki sieviešu un vīriešu kategorijā, kuri irpiedalījušies kādā no sacensību posmiem. Kopvērtējumā vērtē 4 labākos rezultātus no 5 sezonas posmiem. Kopvērtējumā uzvar tas dalībnieks (-ce), kam sezonas laikā ir sakrāti visvairāk punkti. Vienādu punktu gadījumā, augstāku vietu ieņem tas dalībnieks, kas ir ieņēmis augstāku vietu sezonas noslēdzošajā posmā.

Dainius Liutkus

Kopvērtējuma līderis

OCR Baltic Warriors

Dainius ir viens no spēcīgākajiem un pieredzējušākamajiem Baltijas šķēršļu skriešanas atlētiem. Dainiusa bagāžā ir vairākas starptautiskas godalgotas vietas . 

DSC_3861_edited_edited.png

Kopvērtējumā skaita četrus no pieciem Patria Race posmiem.

Kopvērtējumā skaita četrus no pieciem Patria Race posmiem.

Četras lietas, kas jāzina par kopvērtējumu

Kopvērtējumā skaita četrus no pieciem Patria Race posmiem.

Katra posma uzvarētājs saņem 150 punktus

Otrā vieta 145 , trešā vieta 140 punktus.

Katra nākamā vieta par vienu punktu mazāk

Vīriešu kopvērtējums

Sezonas kopvērtējums

Kopvērtējuma rezultāti pēc pieciem aizvadītajiem posmiem

Vieta

dalībnieks

komanda

Kopā

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

32

33

34

35

36

37

38

39

40

41

42

43

44

45

46

47

48

49

50

51

52

53

54

55

56

57

58

59

60

61

62

63

64

65

66

67

68

69

70

71

72

73

74

75

76

77

78

79

80

81

82

83

84

85

86

87

88

89

90

91

92

93

94

95

96

97

98

99

100

101

102

103

104

105

105

107

108

109

110

111

112

113

114

115

116

117

118

119

120

121

122

123

124

125

126

127

128

129

Andis Sakne 

Dainius Liutkus 

Algimantas Karalius 

Mārcis Saliņš 

Aleksejs Ivaškins 

Arvis Girevics 

Aigars Ozolkāja 

Andrius Užpurvis 

Edgaras Užpurvis 

Vaidmantas Lukasevicius 

Viesturs Ķudis 

Janeks Rumbergs 

Antanas Gembutas 

Ingus Šteins 

Simas Gaurilka 

Rodrigo Ģēģeris 

Darius Buzas

Ričards Kvedaravičus 

Deividas Grigaliūnas

Aleksandras Ivanauskas

Kurts Melnis

Gatis Čirka 

Rain Vosman 

Heiko Mertsina 

Daniels Zabiļevskis

Patriks Pauls Rullis

Mindaugas Kleinauskas 

Markuss Aksels Rībens

Simonas Muižė

Sandis Dorbe 

Vytautas Miežetis 

Renārs Niks Danilevičs 

Patriks Rullis 

Vilimas Liutika

Māris Reiniks 

Norbertas Bendikas

Titas Vertelka 

Gatis Vilsons

Andrius Karpavičius

Dmitri Beljakov 

Uldis Žimants

Spodris Maļinausks 

Aleksandr Semuha

Donatas Ivanauskas 

Mantas Šedys

Roberts Duļbinskis 

Saulius Naskauskas 

Ivars Eglis 

Jānis Jurgelevičs

Jiri Konecny 

Rokas Baškys

Dzintars Smans 

Andis Arums 

Audrius Zdanevicius 

Piotr Wojtas

Guntis Saule 

Muntis Rubiks 

Gustas Petkus 

Raimundas Anosovas

Dāvis Palvlovičs 

Rokas Šimkus

Dāvis Urbāns 

Mārtiņš Stoļaronoks

Saulius Žemaitaitis

Miks Milbergs 

Oskars Blūmentāls

Uldis Circenis

Hugo Jermaks

Nauris Berķis

Muntis Rubiks

Alekss Pavlenoks

Tadas Narkus

Reinis Gruduls

Deniss Poltarenoks

Roberts Neretnieks 

Dmitrij Dmitrenko

Pēteris Pauls Cielavs

Eduards Ostrovskis

Lauris Akmentiņš

Jānis Utāns

Oskars Vidovskis

Jānis Feceris

Zachary Smith

Nauris Prihodko

Kristaps Bērzs-Bērziņš

Martin Veermäe 

Krišs Kalnišs

Agnis Mūrnieks 

Ričards Šimiņš

Ralfs Kvecko

Andrejs Poltarenoks

Raivo Žuravļovs

Lauris Laumanis 

Mārtiņš Dresmanis

Edgaras Kanapeckas 

Gvido Kalniņš

Dagnis Sakne 

Gunvaldis Kalva

Mārtiņš Orinskis 

Kristers Birze

Edmunds Krops 

Kirils Zujevs

Dāniels Masjulis 

Andrejs Golubčikovs

Artis Klaucāns

Artis Vaicjanoks 

Raimonds Spiridonovs

Mindaugas Brazauskas 

Rostislavs Mateckis

Libor Nimec 

Jānis Mateuss 

Reinis Maļinausks 

Łukasz Potrząsaj

Janis Feceris 

Viidas Kõnd 

Atis Aleksandrovs 

Krišjānis Kaļāns

Rūdolfs Lielgalvis 

Kristaps Ozols 

Aleksandras Šiktorovas 

Ivars Polačenko 

Jānis Skrinda

Roberts Ziediņš 

Elmārs Kehris

Roberts Zemturis 

Kārlis Smiltens 

Rostislavs Mateckis 

Juan Silva 

Oscar Jimenez 

ASK Patria OCR 

OCR Baltic Warriors 

OCR Gargždai 

SK runningcoach.lv 

runningcoach.lv 

SK runningcoach.lv 

ASK Patria OCR 

OCR Gargždai 

OCR Gargzdai 

.

.

SK runningcoach.lv 

OCR Gargždai 

ASK Patria OCR/Kalpaka.vsk. 

OCR Gargzdai 

ASK Patria OCR/Kalpaka.vsk. 

OCR Gargždai 

OCR Baltic Warriors 

OCR Baltic Warriors

OCR Gargždai 

.

.

Copper Trainings 

Copper Trainings 

Oskara Kalpaka viduskola 

Jaunsardze 

OCR Gargždai 

Oskara Kalpaka viduskola 

OCR Gargždai 

Kodo 

OCR Gargždai 

O.Kalpaka.v-sk 

Jaunsardze 

UGM 

ASK Patria OCR 

OCR Gargždai 

Sportive Locals 

Oskara Kalpaka viduskola 

OCR Gargždai

OCR Estonia 

Spocaboo 

ASK Patria OCR 

.

OCR Gargždai 

OCR Gargždai 

Jaunsardze 

OCR Baltic Warriors 

.

.

.

UGM 

.

runningcoach.lv 

OCR Gargzdai 

.

.

.

OCR Gargzdai 

.

Jaunsardze 

UGM 

.

.

Sportive Locals 

Tālavas taurētāji 

Jaunsardze 

.

Jaunsardze 

.

.

Jaunsardze 

UGM 

.

Jaunsardze 

.

Jaunsardze 

Jaunsardze 

.

Military shop

Jaunsardze 

.

.

.

Jaunsardze 

Jaunsardze 

Copper Trainings 

.

OVI 

.

Kalpaka skola

Jaunsardze 

Saldus Jaunsardze 

.

Jaunsardze 

Sportive Locals 

.

.

Jaunsardze 

.

Jaunsardze 

.

Jaunsardze 

Jaunsardze 

.

Jaunsardze 

.

Jaunsardze 

OCR Gargždai 

Jaunsardze 

.

.

.

.

.

Copper Trainings 

Tālavas taurētāji 

Ogre

Tālavas taurētāji 

Tālavas taurētāji 

.

Tālavas taurētāji 

Military shop

Jaunsardze 

.

Jaunsardze 

Tālavas taurētāji 

Jaunsardze 

.

.

530

530

525

522

522

520

519

518

517

517

516

516

515

514

514

513

513

512

512

511

510

509

509

508

508

507

506

506

505

503

503

502

502

501

500

500

499

499

498

497

497

496

496

495

495

494

494

493

493

492

492

490

489

488

487

486

486

485

485

484

484

483

483

482

481

478

477

461

461

460

458

457

456

456

455

455

454

453

452

451

450

450

449

449

448

447

447

446

446

445

445

444

443

443

442

442

441

441

440

440

439

439

438

437

437

436

436

435

435

434

432

431

430

429

428

427

424

423

422

421

420

419

417

416

415

414

413

V-5 kopvērtējuma līderi

Kopvērtējuma rezultāti pēc pieciem aizvadītajiem posmiem

DSC09255_edited_edited_edited_edited_edited.png

1st

R. Kvedaravičus 

OCR Baltic Warriors 

DSC_7439_edited.png

2nd

Gatis Čirka 

-

DSC_6724_edited.png

3rd

N. Bendikas

OCR Gargzdai 

DSC_9254_edited.png

4th

S. Naskauskas 

OCR Baltic Warriors 

DSC_4406_edited.png

5th

A. Zdanevicius 

OCR Gargzdai 

JUODUKAS-01-300x212.png
JUODUKAS-01-300x212.png

V-4 kopvērtējuma līderi

Kopvērtējuma rezultāti pēc pieciem aizvadītajiem posmiem

DSC_0788_edited.png

1st

Aleksejs  Ivaškins

runningcoach.lv 

_F1I2679_edited.png

2nd

Aigars Ozolkāja 

ASK Patria OCR 

_F1I7547-Edit (1)_edited_edited.png

3rd

Rain Vosman 

copper Trainings 

425672336_7309095289140876_2774659981673454124_n_edited.png

4th

M. Kleinauskas 

OCR Gargzdai 

DSC_5980_edited_edited.png

5th

Sandis Dorbe 

-

lejupielāde (8).png

V-3 kopvērtējuma līderi

Kopvērtējuma rezultāti pēc pieciem aizvadītajiem posmiem

1st

_F1I7861-Edit_edited_edited.png

Andis Sakne 

ASK Patria OCR 

2nd

DSC_3861_edited_edited_edited.png

Dainius Liutkus 

OCR Baltic Warriors 

3rd

424601615_6999107100137705_2816302863816862119_n_edited.png

Andrius Užpurvis 

OCR Gargzdai 

4th

367496563_6474542499250064_4923989582899161515_n_edited.png

Edgaras Užpurvis 

OCR Gargzdai 

5th

DSC_1790_edited_edited.png

Viesturs Ķudis 

-

JUODUKAS-01-300x212.png

V-2 kopvērtējuma līderi

Kopvērtējuma rezultāti pēc pieciem aizvadītajiem posmiem

FotoManLV 2024 05 12 Patria Race Ozolnieki-542_edited.png

1st

A. Karalius 

OCR Gargzdai 

297718083_6046830735343450_4806653268722389747_n_edited.png

2nd

Mārcis Saliņš 

SK runningcoach.lv 

FotoManLV 2024 05 12 Patria Race Ozolnieki-544_edited.png

3th

Arvis Girevics 

SK runningcoach.lv 

434743569_7331281193585956_2781881322132222350_n_edited.png

4th

Simas Gaurilka 

OCR Gargzdai 

DSC_5747_edited.png

5th

Kurts Melnis

-

V-1 kopvērtējuma līderi

Kopvērtējuma rezultāti pēc pieciem aizvadītajiem posmiem

70112087_10215384900596891_1553058726829621248_n_edited.png

1st

V. Lukasevicius

-

118517981_2381191092185072_5129804296176515229_n_edited.png

2nd

J. Rumbergs 

SK runningcoach.lv 

436782884_1795128707675398_4366328849537862706_n_edited.png

3th

D. Grigaliūnas

OCR Baltic Warriors 

_F1I2679_edited_edited.png

4th

Vilimas Liutika

UGM 

_F1I2679_edited_edited.png

5th

Rokas Baškys

UGM 

JUODUKAS-01-300x212.png

Jauniešu kopvērtējuma līderi

Kopvērtējuma rezultāti pēc pieciem aizvadītajiem posmiem

_F1I7666-Edit_edited.png

1st

Ingus Šteins 

ASK Patria OCR

_F1I7490-Edit_edited.png

2nd

Rodrigo Ģēģeris 

ASK Patria OCR

_F1I2679_edited_edited.png

3th

Daniels Zabiļevskis

O.Kalpaka viduskola

366729112_612171010904263_6427986998232548080_n_edited.png

4th

Patriks Pauls Rullis

Jaunsardze

_F1I2679_edited_edited.png

5th

Markuss A. Rībens

O.Kalpaka viduskola

Vertikāls_0.png
JS_emblem.png
Vertikāls_0.png
lejupielāde (8).png
bottom of page