top of page

Sieviešu kopvērtējums

Kopvērtējuma ieskaitē piedalās visi dalībnieki sieviešu un vīriešu kategorijā, kuri irpiedalījušies kādā no sacensību posmiem. Kopvērtējumā vērtē 4 labākos rezultātus no 5 sezonas posmiem. Kopvērtējumā uzvar tas dalībnieks (-ce), kam sezonas laikā ir sakrāti visvairāk punkti. Vienādu punktu gadījumā, augstāku vietu ieņem tas dalībnieks, kas ir ieņēmis augstāku vietu sezonas noslēdzošajā posmā.

Kopvērtējuma līdere

Kristīne

Vāvere

ASK Patria OCR

Pēc trešā posma Kristīne Vāvere izvirzījās  kopvērtējuma vadībā, apsteidzot sīvākās konkurentes no Lietuvas. Divos pirmajos posmos līderes statusā atradās Sanda Liutkus un Diāna Verikaite.

Kopvērtējumā skaita četrus no pieciem Patria Race posmiem.

Kopvērtējumā skaita četrus no pieciem Patria Race posmiem.

Četras lietas, kas jāzina par kopvērtējumu

Kopvērtējumā skaita četrus no pieciem Patria Race posmiem.

Katra posma uzvarētājs saņem 150 punktus

Otrā vieta 145 , trešā vieta 140 punktus.

Katra nākamā vieta par vienu punktu mazāk

DSC_4998_edited.png

Sezonas kopvērtējums

Kopvērtējuma rezultāti pēc pieciem aizvadītajiem posmiem

Vieta

dalībnieks

komanda

Kopā

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

32

33

34

35

36

37

38

39

40

41

42

43

Kristīne Vāvere 

Diana Verikaitė 

Jolanta Kozlova

Lina Eidukonyte 

Kristīne Roga 

Elīza Tūtere 

Marta Vaivare 

Signe Līne 

Jasmīne Ļisova 

Elena Mikoviča

Sandra Mitkeviciene 

Sanita Atslēga 

Inese Krūmiņa

Lauma Štikāne 

Žanna Gridņova 

Vita Skuķe

Una Ellere

Margita Lagzdiņa 

Eva Kauliņa 

Rita Ieviņa 

Sandra Liutkė 

Eva Dorbe

Kerli Kuusk 

Liene Allere 

Egita Stahovska

Laura Lāce 

Marika Broka-Švarca

Žydrė Ambrozė 

Liga Avotina 

Aušrinė Marija Juonytė

Evita Jurēvica

Līga Kaspare

Emma Guillet

Enija Pļaviņa

Dea Benson 

Liva Balode 

Madara Raubiška 

Maija Zeilāne

Ülli Reimets 

Megija Nordena 

Beāte Ziediņa

Dina Borovska

Linda Mateusa 

ASK Patria OCR 

Sportive locals 

Sportive Locals 

OCR Vilnius 

ASK Patria OCR 

.

.

O.Kalpaka.v-sk 

O.Kalpaka.v-sk 

Jaunsardze 

OCR Gargždai 

.

.

.

Jaunsardze 

Jaunsardze 

.

.

Jaunsardze 

Jaunsardze 

OCR Baltic Warriors 

KODO 

Copper Trainings 

ASK Patria OCR 

.

.

Cf Olaine 

.

.

OCR Baltic warriors 

SK "runningcoach.lv" 

Ādaži

.

Jaunsardze

.

.

Jaunsardze 

Jaunsardze 

Copper Trainings 

Jaunsardze 

Jaunsardze 

Ādaži

.

1055

1052

1045

1035

1010

1008

1004

990

967

967

966

965

965

964

960

955

955

954

948

934

530

522

520

519

515

506

490

482

479

478

477

475

474

474

472

471

470

470

468

466

464

463

0

Jauniešu kopvērtējuma līderes

Kopvērtējuma rezultāti pēc pieciem aizvadītajiem posmiem

DSC_7051_edited_edited.png

1st

Signe Līne 

O.Kalpaka vdsk.

DSC_8588_edited_edited.png

2nd

Jasmīne Ļisova 

O.Kalpaka vdsk.

DSC_8860_edited_edited.png

3rd

Elena Mikoviča

Jaunsardze

DSC_7178_edited.png

4th

Lauma Štikāne 

-

_F1I2096_edited_edited_edited_edited.png

5th

Žanna Gridņova

Jaunsardze 

S-1 kopvērtējuma līderes

Kopvērtējuma rezultāti pēc pieciem aizvadītajiem posmiem

FotoManLV 2024 05 12 Patria Race Ozolnieki-168_edited.png

1st

Una Ellere

-

_F1I2096_edited_edited_edited_edited.png

2nd

Eva Kauliņa 

Jaunsardze

384483234_2194712674051515_7909697753032235774_n_edited.png

3rd

Laura Lāce 

-

436105741_436440212469672_1005471562138720197_n_edited.png

4th

Aušrinė M. Juonytė

OCR Baltic warriors 

_F1I2096_edited_edited_edited_edited.png

5th

Emma Guillet

-

S-2 kopvērtējuma līderes

Kopvērtējuma rezultāti pēc pieciem aizvadītajiem posmiem

311115261_6138246659536721_5066982908507919359_n_edited_edited.png

1st

Diana Verikaitė  

Sportive locals 

DSC_5319_edited_edited.png

2nd

Elīza Tūtere 

-

_F1I2096_edited_edited_edited_edited.png

3rd

Līga Kaspare

-

_F1I2096_edited_edited_edited_edited.png

4th

Dea Benson 

-

_F1I2096_edited_edited_edited_edited.png

5th

Liva Balode 

-

S-3 kopvērtējuma līderes

Kopvērtējuma rezultāti pēc pieciem aizvadītajiem posmiem

441072303_965564722239432_888995740964089523_n_edited.png

1st

Marta Vaivare 

-

DSC_7131_edited.png

2nd

S. Mitkeviciene 

OCR Gargždai  

FotoManLV 2024 05 12 Patria Race Ozolnieki-89_edited_edited.png

3rd

Sanita Atslēga 

-

411281819_10226994595903119_3457168763138797563_n_edited_edited.png

4th

Sandra Liutkė 

OCR Baltic Warriors 

DSC_5212_edited.png

5th

Marika B.Švarca

Cf Olaine

S-4 kopvērtējuma līderes

Kopvērtējuma rezultāti pēc pieciem aizvadītajiem posmiem

1st

_F1I7898-Edit_edited.png

Kristīne Vāvere 

ASK Patria OCR

2nd

FotoManLV 2024 05 12 Patria Race Ozolnieki-552_edited_edited.png

Jolanta Kozlova

Sportive Locals 

3rd

DSC_3826_edited.png

Lina Eidukonyte 

OCR Vilnus

4th

_F1I2096_edited_edited.png

Kristīne Roga 

ASK Patria OCR

5th

DSC_8293_edited_edited.png

Kerli Kuusk 

Copper Trainings 

S-5 kopvērtējuma līderes

Kopvērtējuma rezultāti pēc pieciem aizvadītajiem posmiem

_F1I2096_edited_edited_edited_edited.png

1st

Inese Krūmiņa

-

FotoManLV 2024 05 12 Patria Race Ozolnieki-554_edited.png

2nd

Margita Lagzdiņa 

-

_F1I2096_edited_edited_edited_edited.png

3rd

Ülli Reimets 

Copper Trainings 

bottom of page