top of page

Vīriešu kopvērtējums

Kopvērtējuma ieskaitē piedalās visi dalībnieki sieviešu un vīriešu kategorijā, kuri irpiedalījušies kādā no sacensību posmiem. Kopvērtējumā vērtē 4 labākos rezultātus no 5 sezonas posmiem. Kopvērtējumā uzvar tas dalībnieks (-ce), kam sezonas laikā ir sakrāti visvairāk punkti. Vienādu punktu gadījumā, augstāku vietu ieņem tas dalībnieks, kas ir ieņēmis augstāku vietu sezonas noslēdzošajā posmā.

Andis

Sakne

Kopvērtējuma līderis

ASK Patria OCR

2024.gada kopvērtējuma līdera pozīcijas Ands Sakne pārņēma tikai pēc pirmā posma, kur piekāpās Lietuvas spēcīgākajam atlētam Dainiusam Liutkusam.

Andis tuvāko sekotāju Arvi Girēvicu apsteidz par 10 punktiem.

DSC_5371_edited_edited.png

Kopvērtējumā skaita četrus no pieciem Patria Race posmiem.

Kopvērtējumā skaita četrus no pieciem Patria Race posmiem.

Četras lietas, kas jāzina par kopvērtējumu

Kopvērtējumā skaita četrus no pieciem Patria Race posmiem.

Katra posma uzvarētājs saņem 150 punktus

Otrā vieta 145 , trešā vieta 140 punktus.

Katra nākamā vieta par vienu punktu mazāk

Vīriešu kopvērtējums

Sezonas kopvērtējums

Kopvērtējuma rezultāti pēc pieciem aizvadītajiem posmiem

Vieta

dalībnieks

komanda

Kopā

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

32

33

34

35

36

37

38

39

40

41

42

43

44

45

46

47

48

49

50

51

52

53

54

55

56

57

58

59

60

61

62

63

64

65

66

67

68

69

70

71

72

73

74

75

76

77

78

79

80

81

82

83

84

85

86

87

88

89

90

91

92

93

94

95

96

97

98

99

100

101

102

103

104

105

106

107

108

109

110

111

112

113

114

115

116

117

118

119

120

121

122

123

124

125

126

127

128

129

130

131

132

133

134

135

136

137

138

139

140

141

142

143

144

145

146

Andis Sakne 

Arvis Girevics 

Algimantas Karalius 

Mārcis Saliņš 

Aigars Ozolkāja 

Viesturs Ķudis 

Andrius Užpurvis 

Ingus Šteins 

Darius Buzas

Antanas Gembutas 

Edgaras Užpurvis 

Gatis Čirka 

Kurts Melnis

Rodrigo Ģēģeris 

Vytautas Miežetis 

Ričards Kvedaravičus 

Gatis Vilsons

Spodris Maļinausks 

Ivars Eglis 

Renārs Niks Danilevičs 

Guntis Saule 

Roberts Duļbinskis 

Audrius Zdanevicius 

Saulius Žemaitaitis

Muntis Rubiks 

Saulius Naskauskas 

Mārtiņš Stoļaronoks

Uldis Circenis

Sandis Dorbe 

Nauris Berķis

Ralfs Kvecko

Jānis Utāns

Eduards Ostrovskis

Dmitrij Dmitrenko

Alekss Pavlenoks

Jānis Feceris

Gvido Kalniņš

Lauris Akmentiņš

Reinis Maļinausks 

Andrejs Poltarenoks

Glebs Borodulins

Kirils Zujevs

Dāniels Masjulis 

Dainius Liutkus 

Deniss Macevičs

Aleksejs Ivaškins 

Vaidmantas Lukasevicius 

Janeks Rumbergs 

Simas Gaurilka 

Deividas Grigaliūnas

Aleksandras Ivanauskas

Rain Vosman 

Heiko Mertsina 

Daniels Zabiļevskis

Patriks Pauls Rullis

Mindaugas Kleinauskas 

Markuss Aksels Rībens

Simonas Muižė

Patriks Rullis 

Vilimas Liutika

Māris Reiniks 

Norbertas Bendikas

Titas Vertelka 

Andrius Karpavičius

Dmitri Beljakov 

Uldis Žimants

Aleksandr Semuha

Donatas Ivanauskas 

Mantas Šedys

Jānis Jurgelevičs

Jiri Konecny 

Rokas Baškys

Ēriks Čiblis

Dzintars Smans 

Andis Arums 

Piotr Wojtas

Gustas Petkus 

Raimundas Anosovas

Dāvis Palvlovičs 

Rokas Šimkus

Dāvis Urbāns 

Miks Milbergs 

Oskars Blūmentāls

Mārtiņš Parsiņš

Mārcis Grundulis

Kārlis Vanags

Oskars Kuzņecovs

Hugo Jermaks

Juris Redisons

Kristaps Rožkalns

Dainis Persidskis

Tadas Narkus

Gatis Gersons

Reinis Gruduls

Deniss Poltarenoks

Roberts Neretnieks 

Pēteris Pauls Cielavs

Aigars Vilmanis

Raivis Lucijanovs

Māris Savickis

Oskars Vidovskis

Armands Ikalis

Zachary Smith

Nauris Prihodko

Vladislavs Miņenkovs

Kristaps Bērzs-Bērziņš

Alvis Abrosimovs

Martin Veermäe 

Krišs Kalnišs

Edgars Kiršs

Agnis Mūrnieks 

Ričards Šimiņš

Raivo Žuravļovs

Lauris Laumanis 

Mārtiņš Dresmanis

Edgaras Kanapeckas 

Dagnis Sakne 

Gunvaldis Kalva

Mārtiņš Orinskis 

Kristers Birze

Edmunds Krops 

Andrejs Golubčikovs

Artis Klaucāns

Artis Vaicjanoks 

Raimonds Spiridonovs

Mindaugas Brazauskas 

Rostislavs Mateckis

Libor Nimec 

Jānis Mateuss 

Łukasz Potrząsaj

Janis Feceris 

Viidas Kõnd 

Atis Aleksandrovs 

Krišjānis Kaļāns

Rūdolfs Lielgalvis 

Kristaps Ozols 

Aleksandras Šiktorovas 

Ivars Polačenko 

Jānis Skrinda

Roberts Ziediņš 

Elmārs Kehris

Roberts Zemturis 

Kārlis Smiltens 

Rostislavs Mateckis 

Juan Silva 

Oscar Jimenez 

ASK Patria OCR 

SK runningcoach.lv 

OCR Gargždai 

SK runningcoach.lv 

ASK Patria OCR 

.

OCR Gargždai 

ASK Patria OCR/Kalpaka.vsk. 

OCR Gargždai 

OCR Gargždai 

OCR Gargzdai 

.

.

ASK Patria OCR/Kalpaka.vsk. 

OCR Gargždai 

OCR Baltic Warriors

.

ASK Patria OCR 

.

O.Kalpaka.v-sk 

.

Jaunsardze 

OCR Gargzdai 

Sportive Locals 

.

OCR Baltic Warriors 

.

Kodo 

.

Kalpaka skola

Jaunsardze 

.

Jaunsardze 

Jaunsardze 

.

.

.

.

Jaunsardze 

Jaunsardze 

Jaunsardze 

Jaunsardze 

OCR Baltic Warriors 

SK runningcoach.lv 

runningcoach.lv 

.

SK runningcoach.lv 

OCR Gargzdai 

OCR Baltic Warriors

OCR Gargždai 

Copper Trainings 

Copper Trainings  

OCR Gargždai 

Jaunsardze 

OCR Gargždai 

.

OCR Gargždai 

Jaunsardze 

UGM 

ASK Patria OCR 

OCR Gargždai 

Sportive Locals 

OCR Gargždai

OCR Estonia 

Spocaboo 

.

OCR Gargždai 

OCR Gargždai 

.

UGM 

.

.

.

runningcoach.lv 

.

OCR Gargzdai 

.

Jaunsardze 

UGM 

.

Tālavas taurētāji 

Jaunsardze 

Militaryshop.lv 

.

MECA 

Power Camp 

Jaunsardze 

.

.

.

UGM 

.

Jaunsardze 

.

.

Jaunsardze 

Oskara Kalpaka viduskola 

.

Militaryshop.lv 

.

Militaryshop.lv 

Jaunsardze 

Militaryshop.lv 

.

Jaunsardze 

Jaunsardze 

.

.

Copper Trainings 

.

OVI 

Saldus Jaunsardze 

Jaunsardze 

.

Sportive Locals 

.

Jaunsardze 

Jaunsardze 

.

.

Jaunsardze 

.

Jaunsardze 

.

Jaunsardze 

OCR Gargždai 

.

.

.

.

Copper Trainings 

Tālavas taurētāji 

Ogre

Tālavas taurētāji 

Tālavas taurētāji 

.

Tālavas taurētāji 

Military shop

Jaunsardze 

.

Jaunsardze 

Tālavas taurētāji 

Jaunsardze 

.

.

1055

1045

1043

1042

1041

1033

1033

1032

1032

1022

1022

1019

1018

1017

1016

1013

1013

1011

1004

1000

998

996

995

991

987

987

987

980

970

967

961

956

912

910

909

906

906

896

896

889

886

885

856

530

530

522

517

516

514

512

511

509

508

508

507

506

506

505

502

501

500

500

499

498

497

497

496

495

495

493

492

492

492

490

489

487

485

485

484

484

483

481

478

475

470

468

466

461

461

460

458

457

457

456

456

455

454

454

453

452

450

450

449

449

449

448

448

447

447

447

446

446

444

443

443

442

441

441

440

440

439

437

437

436

436

435

435

434

432

430

429

428

427

424

423

422

421

420

419

417

416

415

414

413

0

0

V-5 kopvērtējuma līderi

Kopvērtējuma rezultāti pēc pieciem aizvadītajiem posmiem

DSC_7439_edited.png

1st

Gatis Čirka 

OCR Baltic Warriors 

DSC09255_edited_edited_edited_edited_edited.png

2nd

R. Kvedaravičus 

-

DSC_8926_edited.png

3rd

A. Zdanevicius 

OCR Gargzdai 

DSC_9254_edited.png

4th

S. Naskauskas 

OCR Baltic Warriors 

DSC_6724_edited.png

5th

Norbertas Bendikas

OCR Gargzdai 

JUODUKAS-01-300x212.png
JUODUKAS-01-300x212.png

V-4 kopvērtējuma līderi

Kopvērtējuma rezultāti pēc pieciem aizvadītajiem posmiem

_F1I2679_edited.png

1st

Aigars Ozolkāja 

ASK Patria OCR 

_F1I7471-Edit_edited.png

2nd

S. Maļinausks 

ASK Patria OCR 

DSC_5980_edited_edited.png

3rd

Sandis Dorbe 

-

DSC_6208_edited.png

4th

Jānis Feceris

-

DSC09200_edited_edited_edited.png

5th

Aleksejs Ivaškins 

SK runningcoach.lv 

V-3 kopvērtējuma līderi

Kopvērtējuma rezultāti pēc pieciem aizvadītajiem posmiem

1st

_F1I7861-Edit_edited_edited.png

Andis Sakne 

ASK Patria OCR 

2nd

DSC_1790_edited_edited.png

Viesturs Ķudis 

-

3rd

424601615_6999107100137705_2816302863816862119_n_edited.png

Andrius Užpurvis 

OCR Gargzdai 

4th

DSC_6088_edited.png

Darius Buzas

OCR Gargzdai 

5th

367496563_6474542499250064_4923989582899161515_n_edited.png

Edgaras Užpurvis 

OCR Gargzdai 

V-2 kopvērtējuma līderi

Kopvērtējuma rezultāti pēc pieciem aizvadītajiem posmiem

FotoManLV 2024 05 12 Patria Race Ozolnieki-544_edited_edited.png

1st

Arvis Girevics 

SK runningcoach.lv 

FotoManLV 2024 05 12 Patria Race Ozolnieki-542_edited_edited.png

2nd

A.  Karalius 

OCR Gargzdai 

FotoManLV 2024 05 12 Patria Race Ozolnieki-543_edited_edited.png

3th

Mārcis Saliņš 

SK runningcoach.lv 

DSC_5747_edited.png

4th

Kurts Melnis

-

434743569_7331281193585956_2781881322132222350_n_edited.png

5th

Simas Gaurilka 

OCR Gargzdai 

V-1 kopvērtējuma līderi

Kopvērtējuma rezultāti pēc pieciem aizvadītajiem posmiem

437154250_983547866503193_2420322850483052862_n_edited.png

1st

Eduards Ostrovskis

-

70112087_10215384900596891_1553058726829621248_n_edited.png

2nd

V. Lukasevicius 

-

118517981_2381191092185072_5129804296176515229_n_edited.png

3th

Janeks Rumbergs 

SK runningcoach.lv 

_F1I2679_edited_edited.png

4th

D. Grigaliūnas

OCR Baltic Warriors

_F1I2679_edited_edited.png

5th

Vilimas Liutika

UGM 

JUODUKAS-01-300x212.png

Jauniešu kopvērtējuma līderi

Kopvērtējuma rezultāti pēc pieciem aizvadītajiem posmiem

_F1I7666-Edit_edited.png

1st

Ingus Šteins 

ASK Patria OCR

_F1I7490-Edit_edited.png

2nd

Rodrigo Ģēģeris 

ASK Patria OCR

DSC_8886_edited.png

3th

Gatis Vilsons

O.Kalpaka viduskola

435207581_1429072417750195_4213992571613893176_n_edited.png

4th

Renārs  Danilevičs 

O.Kalpaka viduskola

_F1I2679_edited_edited.png

5th

Roberts Duļbinskis 

Jaunsardze

Vertikāls_0.png
Vertikāls_0.png
JS_emblem.png
lejupielāde (8).png
bottom of page